Září 2018

Nový ČESKÝ pořad o japonsých hrách??

25. září 2018 v 19:26 | Kadarek |  Anime/Manga aktuality
Jeden z našich externích členů vyslal do českého youtube zbrusu nový pořad o japonských herních značkách. Gamedex se bude zabývat, jak název napovídá, "Japonskými herními klenoty". Nabušený dvaceti-minutový pilot o Pokémonech jste možná zaregistrovali, když vyšel teprve před několika hodinami, i tak vám ale radši posíláme odkaz a video přímo pod článkem. Pořadem provází sympatické hlasy tvůrce projektu Roudyho a jeho kolegyně R-e-n. Dozvíte se v něm počátky a následný výstup na vrchol epické značky kreslených příšerek, jak v herním, tak třeba i seriálovém zpracování. O fenoménu, který dodnes válcuje Nintendo, vám právě tito zasvěcení poví spoustu pikantérií a věci, o kterých jste třeba i dodnes nevěděli. Dokumentární formát samozřejmě nebude končit prvním dílem a snad se dočkáme i pravidelného čtrnáctidenního vycházení.
Sám režisér nám sice nechce prozradit, které přesně si pro nás připravil kousky do budoucna, o to šťavnatější ale budou diskuze o tom, které potencionální hitovky, kultovky nebo i zapadlejší tituly se na nás řítí. Neváhejte nám napsat do komentářů, co byste tipovali vy či jaké klenoty upřednostňujete a třeba právě na základě vašeho komentáře se později dočkáte přímo vašeho favorita. Tak sledujte GameDex jak na facebooku tak i na youtube kanále AsiaGeek, příští epizoda se chystá už za čtrnáct dní!


Jump Force, nové charaktery

24. září 2018 v 18:36 | Kadarek |  Anime/Manga aktuality
Mnozí z vás jsou jistě velmi natěšení na nedávno oznámenou bojovku Jump Force, ve které se chopíme postav ze známých shounenovských sérií. Doposud jsme psali o Narutovi, Sasukem, Gokuovi, Freezovi, Zorovi a Luffym. Bohužel bylo potrzeno, že Ryuk s Lightem, jenž se objevili v první ukázce, nakonec nebudou hratelné, ale pouze příběhové postavy. No a nyní máme na skladě hned několik nových bojovníků. O koho jde?
Vegeta (Dragon Ball), Sabo, Sanji a Blackbeard (One Piece), Ičigo, Rukia a Aizen (Bleach), Gon a Hisoka (Hunter X Hunter), a Yugi (Yu-Gi-Oh!). Níže mrknětě na nový trailer, který zmínění postavy představuje a screenshot Yugiho, který byl odhalen tento týden.


Něco o mě

24. září 2018 v 18:27 | Kadarek |  INFORMACE
Ahoj, jsem náctiletý kluk.
Jmenuju se Jarda, mám rád knihy, anime, mangu, kreslení, koně, k-pop hudbu, zpěv.
Taky mám rád natáčení na YTb, odkaz na můj kanál je zde.
A také píšu na Wattpad knihy, odkaz na můj profil zde.
Také rád hraju hru s názvem Howrse, odkaz zde.

Howrse

12. září 2018 v 18:49 | Kadarek
Jestli chcete můžete si se mnou zahrát hru Howrse, je plně zdarma.
Je to skvělá hra pro milovníky koní, staráte se o své koně, jezdecké centrum, přidáváte se a zakládáte své týmy a chovné farmy...
Howrse vám doporučuji. Odkaz na hru.

Vítej

12. září 2018 v 18:32 | Kadarek
Ahoj vítám tě na mém profilu, to jsem já KadarTv z YTb.